pokračování Fíkovic rodiny


pokračování Fíkovic rodiny
naleznete zde

http://fikova2.blogspot.cz/

středa 21. dubna 2010

Výlet s dětmiFíkové nejoblíbenější dřevěný koník

Jely jsme s dětmi do Hartmanic.
Měly jsme skvělé ubytování -vlastní vchod pro tři pokoje a každá svůj pokoj i s příslušenstvím. Což bylo pro nás ideální, žádné další děti, soukromí. 
Musím řict, že to v tom penzionu maji skvěle vymyšlené. Existuje rozpis do bazénu, tak tam není ustavičně halda rodičů s dětmi a tím pádem se děti střídají i v herně, která má luxusní velikost. prý jsou tam dokonce dvě, ale tu druhou jsme nestihly navštívit. Výborně tam vařili. Holky toho spořádaly tolik, že jsme se nestačily divit.
Moc jsem se bála, že budeme obklíčené hordou dětí a jejich maminkami, bombardovány otázkami, jak že máme staré děti apod. Nic takového se nekonalo a mile mě to překvapilo.

Veru s Albi chodí od malička s Adi a Baru plavat. Zvlášť Adrianka je vyloženě vodní živel, potápění, skákání, neustálé lití vody na hlavu není problém. 
Holky mi rozšířily obzory s tím, co všechno jde dělat s dětmi v bazénu.  Po třech dnech Fíková do vody skákala, plavala sama /pouze s těmi pěnovými rukávky/ a dokonce ji Albi potopila a obešlo se to bez křiku. 
Byla to super akce, doufám, že to brzy zopakujeme :) 

 Více fotek na rajčeti, videa časem na youtube ;)

1 komentář:

Jitka Neradová řekl(a)...

Akce vypadá lákavě a úžasně.Vyřádit se v bazénu má něco do sebe:-) Sofi je úplná vodní víla:-)