pokračování Fíkovic rodiny


pokračování Fíkovic rodiny
naleznete zde

http://fikova2.blogspot.cz/

pátek 1. dubna 2011

Písek

tento týden jsme čekali na dvě fůry písku. Bílý písek dovezl pán, moc šikovný - krásně vycouval, již včera. Jelikož táta dělá celý týden omítky, tak jsme spíš potřebovali písek žlutý. Pán s velkým autem prosbu vyslyšel, a že prý udělá, co bude v jeho silách. Sil má pravděpodobně dost, žlutý písek máme na dvoře.
Trochu písku se muselo přeházet, Sofi u toho nemohla chybět.Jinak pracantem posledních dvou týdnů je můj táta. Každý den po práci (vstává ve dvě ráno a domů jezdí  mezi třetí a čtvrtou) nahazuje omítky. Vašek stavbu moc nedává. V práci je 6 dní v týdnů a  většinou se vrací se soumrakem. Vrchní oblkadač si pohmoždil koleno, tak koupelna se SNAD začne obkládat příští týden - moc tomu nevěřím.

Dle popsaného stavu vypadá i náš rodinný život. V kombinace s těhotenskými hormony je to občas veselé. No snad tato situace nebude trvat stále.

2 komentáře:

AndyPan řekl(a)...

I naše, Luci..my zas furt prachy honíme..taky jsem si to tak nějak představovala jinak, že už se budeme užívat..skoro se nevidíme a když, tak rafu...vzteklá jsem a to bez hormonů:-)

Aranel řekl(a)...

Jo jo, mít tak kouzelný proutek...nebo prsten, taky bych o použila :o)